Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Dobrocin” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Szkoła Podstawowa”

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrocinie

Kolekcja (zbiór/zespół): Dobrocin, Słowa kluczowe: Dobrocin, Szkoła Podstawowa, stroje szkolne, budynki


Dobrocin, lata 1965-69. Na zdjęciu uczniowie nieistniejącej już Szkoły Podstawowej. W tle jest Szkoła Podstawowa. Na zdjęciu: drugi rząd od góry - czwarty od lewej strony to: Mostek Jerzy, w trzecim rzędzie od góry - druga od lewej strony to p. Schindowska. W tle przy wejściu do budynku stoi ówczesny Dyrektor szkoły Ignacy Osiński.


Nazwa dokumentu: Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrocinie
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Dobrocin
Teczka (jednostki archiwalna): Szkoła Podstawowa
Numer ID: CATL 35 C / 21.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1965-01-01 - 1969-12-31
Miejsce wytworzenia: Dobrocin
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu; Feliksa Mosak - ofiarodawca;
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Dobrocin, Szkoła Podstawowa, stroje szkolne, budynki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Szkoła Podstawowa"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.