Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Instytucje Morąga” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Rejonowa Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Igła"”

 

Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Igła" w Morągu ul. Pomorska

Kolekcja (zbiór/zespół): Instytucje Morąga, Słowa kluczowe: pracownicy Spółdzielni Pracy Krawieckiej


"SP " Igła " w Moragu ul. Pomorska,wejście od strony Walinowiczów. I-rząd od lewej: Stanisław Jastrzębowski , NN i p. Janczewski (mechanik od maszyn do szycia). II-rząd od lewej: Antoni Szpojankowski , Edmund Lipka - kierownik zakładu , p. Kwiatkowski, NN i Kazimierz Dybowski. III-rząd od lewej: p. Kobielski kadrowy "Igły" , Józef Niemanowski, NN, p. Zakrzewski, NN ." Za Edmundem Lipką siedzi Ryszard Pietrzyk który pracował w zaopatrzeniu lub zbycie.


Nazwa dokumentu: Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Igła" w Morągu ul. Pomorska
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Instytucje Morąga
Teczka (jednostki archiwalna): Rejonowa Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Igła"
Numer ID: CATL 35 C / 15.5.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: lata 50.
Miejsce wytworzenia: Morąg
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu; Antoni Szpojankowski- ofiarodawca.
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: pracownicy Spółdzielni Pracy Krawieckiej
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Rejonowa Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Igła""
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.