Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dzienniki » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zespół muzyczny "Ketony" z Morąga” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dzienniki”

 

Choinka Noworoczna - stroje dzieci.

Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół muzyczny "Ketony" z Morąga, Słowa kluczowe: zabawa karnawałowa, bal przebierańców, choinka noworoczna, stroje karnawałowe, przebrania, Przedszkole Nr 1 w Morągu


"W dniu 19 stycznia 1980 r. w przedszkolu od rana panuje gwar. Dzieci w pięknych strojach tańczą. Każda grupa w swojej, pomysłowo udekorowanej sali. Przy dźwiękach akordeonów tańczą barwne korowody, największym powodzeniem cieszą się: "Indianie"."


Nazwa dokumentu: Choinka Noworoczna - stroje dzieci.
Dział: Dzienniki
Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół muzyczny "Ketony" z Morąga
Teczka (jednostki archiwalna): Dzienniki
Numer ID: CATL 35 D / 17.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1980 - 01 - 19
Wytwórca: Przedszkole Nr 1 w Morągu
Miejsce wytworzenia: Morąg
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu; Przedszkole Nr 1 w Morągu- ofiarodawca.
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: zabawa karnawałowa, bal przebierańców, choinka noworoczna, stroje karnawałowe, przebrania, Przedszkole Nr 1 w Morągu
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dzienniki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.