Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Ludzie związani z Morągiem” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Ciało Pedagogiczne”

 

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Morągu.

Kolekcja (zbiór/zespół): Ludzie związani z Morągiem, Słowa kluczowe: Szkoła Podstawowa Nr 4, nauczyciele, Stanisław Piotr Chrostowski, ubiór męski


W środku Dyrektor SP Nr 4 Stanisław Piotr Chrostowski- ur. 13.11.1919 r. zm. 09.05.2002 r., żołnierz AK podczas II wojny światowej. Był dyrektorem w latach 1958-1980.


Nazwa dokumentu: Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Morągu.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Ludzie związani z Morągiem
Teczka (jednostki archiwalna): Ciało Pedagogiczne
Numer ID: CATL 35 C / 13.5.5
Sygnatura: brak
Autor: Wyderko, Józef
Data wytworzenia: 1961 - 09 - 01
Miejsce wytworzenia: Morąg
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu; Adam Wyderko - ofiarodawca.
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: Szkoła Podstawowa Nr 4, nauczyciele, Stanisław Piotr Chrostowski, ubiór męski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Ciało Pedagogiczne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.