Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dzienniki » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zespół muzyczny "Ketony" z Morąga” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dzienniki”

 

Zamek krzyżacki - siedziba klubu młodzieżowego "Starówka".

Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół muzyczny "Ketony" z Morąga, Słowa kluczowe: zamek krzyżacki, klub młodzieżowy Starówka, budynki, zamek, ul. Zamkowa


"Klub młodzieżowy "Starówka" liczy 27 członków. Kandydat musi przepracować na rzecz klubu 70 godzin. Wstęp do "Starówki" mają wszyscy. Obowiązuje abstynencja, nad porządkiem czuwa młodzieżowa organizacja ORMO. Trzy razy w tygodniu jest dyskoteka, można tu pograć w bilard, ping-ponga. Odbywają się ciekawe prelekcje i dyskusje po interesujących filmach. I pomyśleć, że wszystko to zorganizował jeden człowiek - społecznik i animator kultury - Antoni Ogór. Bez administracji, etatów, księgowych klub działa i perspektywy dalszego rozwoju. Jeszcze raz potwierdza się stara maksyma, że wszystko zależy od człowieka, a także że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest to przykład godny naśladowania." (KMiGM)


Nazwa dokumentu: Zamek krzyżacki - siedziba klubu młodzieżowego "Starówka".
Dział: Dzienniki
Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół muzyczny "Ketony" z Morąga
Teczka (jednostki archiwalna): Dzienniki
Numer ID: CATL 35 D / 17.1.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1980
Wytwórca: Urząd Miasta w Morągu
Miejsce wytworzenia: Morąg
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - ofiarodawca.
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: zamek krzyżacki, klub młodzieżowy Starówka, budynki, zamek, ul. Zamkowa
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dzienniki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.